İçeriğe geç
Anasayfa » Paketleme

Paketleme

Eşya ambalajlama hizmetimizi ev taşıma öncesi ve ofis taşıma öncesi nakliye araçlarımıza yüklemeden önce uyguluyoruz. Eşya güvenliği için uyguladığımız paketleme  ambalajlama ile taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini engelliyoruz. Eşyalarda çizilme kırılma ve darp alma risklerini minimize etmek için aldığımız önlemler sadece bununla da sınırlı değiştir. Ayrıca eşyaların özel paketleme kutularında taşınmasını sağlıyoruz.

İstanbul Ankara Eşya Paketleme Şirketi

İstanbul Ankara eşya ambalajlama şirketi arayan vatandaşlarımız için özel olarak tek tek ambalajlıyor uz. Mutfak malzemelerinin kağıtlara sarılarak korunaklı hale getiriyoruz. Ayrı ayrı kutularda Dikkat Kırılabilir uyarısı ile kutulama yapıyoruz. Kutuların bazılarını Mutfak kısmına gidecek. Bazılarını Salona gidecek şeklinde işaretliyoruz.  Evden eve nakliyat taşıma hizmetinin daha koordineli ve sistematik şekilde uygulanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nakliye taşıma modellerinde ev eşyalarının sevkıyat şeklinden ekiplerin iş kollarına kadar sektöre rol model oluşturmaktayız. Nakliyat şirketimiz Taşımacılık alanında Patentli Marka haline gelmiştir. Belgelerimiz sayfasından gerekli tüm belgelerimize ulaşabilirsiniz.

Ev Taşıma Foto Galeri Görselleri

Ev taşıma, ofis taşımaparça eşya taşıma gibi nakliye çözümlerimizde ve taşımacılık hizmetlerimizde uyguladığımız eşya ambalajlama ve paketleme güven sağlıyor. Müşterilerimiz açısından nakliye paketleme işlemleri hem zahmetli hem de amatör olduğundan güvenli olmayabiliyor. Bu noktada profesyonel ellerce oluşturulmuş paketleme daha sağlıklı olacaktır. Örneğin Timuroğlu Nakliyat şirketimiz bünyesinde nakliyat ambalaj kutuları özel olarak tasarlanmıştır. Bu nakliyat kolileri darbeye dayanıklı ve kırılmaz şekilde hazırlanmıştır. Nakliye kolileri kullanılırken eşyalar ayrıca paketlenip ambalajlanmaktadır. En güvenli şekilde eşyalarınız resimlerde de görüldüğü gibi profesyonel şekilde güvenle taşınır.

İstanbul Ankara Eşya Paketleme Firması

eşya ambalajlama firması olarak eşyaların merdivenlerde veya kapı kirişlerinden daha rahat taşınmasını sağlamak için ambalajlama yapmaktayız. Ayrıca Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile de eşyaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Gerek duyulması halinde şartlar el verdiğinde Asansörlü nakliye araçlarımızı kuruyoruz.